۸ نکته برای استفاده از سیم مسی ارت برای برق کشی در گلخانه ها!

باید این نکته را بدانید که از سیم مسی ارت به عنوان کابل های برق زره پوش شناخته می شود، آنها اغلب برای تامین برق وسایل برقی بزرگ استفاده می شوند.

آنها دارای 3 سیم مسی تک (یک سیم جریان، یک سیم مسی ارت زمین و یک سیم خنثی) هستند که با پلی اتیلن متقاطع، کتانی پی وی سی و روکش پی وی سی مشکی عایق شده اند کابل های غلاف فلزی با روکش سیم فولادی اغلب برای کاربردهای بیرونی و نصب با استرس بالا استفاده می شود.
کابل برق زیرزمینی
سیم های این کابل ها به صورت بسته بندی شده و مستقیماً در مواد انعطاف پذیر تعبیه شده است در انواع گیج ها موجود هستند و اغلب برای روشنایی در فضای باز و کاربردهای مرتبط با زمین استفاده می شوند.

مقاومت قوی در برابر آب آنها را برای مناطق مرطوب مانند باغ ها، چراغ های باز، پمپ ها و غیره ایده آل می کند.

سیم مسی ارت

کابل چند هسته ای:
این یک نوع کابل است که معمولا در خانه ها استفاده می شود، به دلیل سادگی استفاده. همچنین به خوبی عایق بندی شده است.

کابل های برق چند هادی (یا چند هسته ای) بیش از یک هادی دارند که هر کدام به صورت جداگانه عایق بندی شده اند علاوه بر این، یک لایه عایق بیرونی برای امنیت بیشتر اضافه شده است.

یک کابل کواکسیال دارای یک لایه عایق لوله ای است که از هادی داخلی محافظت می کند. همچنین ممکن است یک غلاف بیرونی برای عایق اضافی داشته باشد.

این کابل کواکسیال نامیده می شود زیرا 2 سپر داخلی دارای یک محور هندسی هستند، این کابل معمولاً برای حمل سیگنال های تلویزیونی و همچنین برای اتصال تجهیزات ویدئویی استفاده می شود.

کابل جفت پیچ خورده بدون محافظ:
این نوع کابل از 2 سیم تشکیل شده است که به هم می پیچند. سیم‌های مجزا عایق نیستند و برای انتقال سیگنال و برنامه‌های ویدیویی مناسب است.

از آنجایی که آنها مقرون به صرفه تر از کابل های کواکسیال یا فیبر نوری هستند، این کابل ها اغلب در تلفن ها، دوربین های امنیتی و شبکه های داده استفاده می شوند.

برای استفاده در فضای داخلی، انتخاب مس بسیار محبوب است زیرا انعطاف پذیر هستند و می توان به راحتی برای نصب در دیوار خم شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.