همکاری مهدکودک های پنسیلوانیا یک برنامه صدور گواهینامه هلو

درختان را باید از یک نهالستان معتبر خریداری کرد هلو انجیری زعفرانی تا از صحت تنوع و عاری از بیماری اطمینان حاصل شود، بیشتر مهدکودک ها تضمینی برای زنده ماندن نیز ارائه می دهند.

قبل از سفارش درخت، این تضمین را بررسی کنید، مهد کودک همچنین می تواند توصیه هایی در مورد فاصله درختان و ردیف ها ارائه دهد، درختان معمولاً باید حداقل یک سال قبل از ایجاد باغ سفارش داده شوند.

یک مشکل در باغ های پنسیلوانیا وجود ویروسی به نام حفره ساقه Prunus است که باعث مرگ زودرس درختان هلو می شود، در پاسخ به این مشکل، دفتر صنایع گیاهی PDA با همکاری مهدکودک های پنسیلوانیا یک برنامه صدور گواهینامه عاری از ویروس را ایجاد کرده است.

این برنامه به دنبال ارائه و حفظ منابع عاری هلو زعفرانی هسته جدا از ویروس از چوب جوانه برای نهالستان ها و پرورش دهندگان دولتی است، بنابراین، نهالستان های پنسیلوانیا می توانند دو درجه از درختان را ارائه دهند: Penn Standard و Penn Premium.

درختان استاندارد پن دارای گواهینامه برای چوب جوانه عاری از ویروس هستند اما نه پایه های بدون ویروس، درختان Penn Premium دارای گواهینامه برای چوب جوانه و پایه بدون ویروس هستند.

ایالت های اطراف نیز ممکن است دارای درختان هلو درختی تایید شده عاری از ویروس باشند، پرورش دهندگان تشویق می شوند تا از این برنامه ها استفاده کنند، قبل از سفارش درخت، از مهد کودک بپرسید که آیا متعلق به برنامه صدور گواهینامه عاری از ویروس است.

کولیس درخت معیار مهمی برای کیفیت درخت نهالستان است، درختان کولیس بزرگتر — بزرگتر از؟ اینچ قطر – برای باغ های امروزی مناسب نیستند.

هرچه قطر درخت بزرگتر باشد، انتخاب هلو قرمز کمتری در انتخاب اندام های داربست خواهید داشت، درختان ضخیم تر معمولاً بلندتر هستند و مجبور کردن شاخه ها به زمین ممکن است دشوار باشد.

علاوه بر این، پس از اینکه یک درخت کالیپر بزرگتر به عقب برگشت، شانکر سیتوسپورا ممکن است ناحیه بزرگ زخم را آلوده کند و در نهایت منجر به مرگ درخت شود.

آموزش درختان کولیس کوچک – کمتر از ½ اینچ – برای سیستم‌های تولیدی خاص، مانند رهبر مرکزی آسان‌تر است، اما برای جلوگیری از رقابت، در سال کاشت به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

 • منابع:
  1. Peach Production
 • تبلیغات: 
  1. لباسهای خود را به خوبی با هم ست کنی
  2. ضد سرقت کردن خودرو با استفاده از اسپیسر!
  3. دربی که از ورود یک پلنگ جلوگیری نمود!
  4. با مصرف شیره انگور مغزتان را قدرتمند کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.