نحوه استفاده از ساعت در طی چند ماه گذشته

طی چند ماه گذشته شاهد افزایش تعداد وسایل شخصی که دانش‌آموزان به مدرسه می‌آورند، به ویژه ساعت‌های هوشمند، افزایش یافته است.

در حالی که استفاده از ساعت مچی مردانه ضد آب و وسایل شخصی را در مدرسه ممنوع نمی‌کنیم، مواردی وجود دارد که می‌خواهیم هنگام تصمیم‌گیری در مورد دستگاه‌هایی که تاماریکی‌هایتان دارند و نحوه استفاده از آن‌ها از آن‌ها در اختیار والدین و مراقبانتان قرار می‌دهیم، توجه داشته باشیم.

در رویه ایمنی اینترنت و سایبری مدرسه ما ساعت مچی هوشمند دخترانه تعدادی اظهارات در مورد استفاده از وسایل شخصی در مدرسه داریم، و خوب است که توجه را به این موضوع جلب کنیم.

در اینجا چندین جنبه مفید از این روش وجود دارد که باید از آنها آگاه بود:

– از وسایل شخصی خود دانش آموز (تبلت، تلفن، ساعت هوشمند اپل واچ و غیره) در ساعات مدرسه استفاده نمی شود مگر اینکه توسط معلم اجازه و نظارت داشته باشد، برای اهداف یادگیری.

– هیچ دستگاه شخصی دانش آموزی به شبکه مدرسه متصل نخواهد شد.

ما می دانیم که به ویژه برخی از دانش آموزان بزرگتر ممکن است دستگاه هایی مانند تلفن همراه به همراه داشته باشند تا بتوانند بعد از مدرسه با والدین و مراقبان خود در تماس باشند.

این به طور کلی به خوبی جواب می دهد، زیرا تلفن ها را می توان به طور ایمن در کیف نگهداری کرد و نباید در ساعات مدرسه از آنها استفاده کرد.

ما متوجه می شویم که با ساعت مچی زنانه هوشمند، این موضوع کاملاً متفاوت است، آنها به راحتی در دسترس هستند و استفاده از آنها در طول روز آسان است، که گاهی اوقات می تواند باعث ایجاد برخی مشکلات شود.

 • منابع:
  1. Use of Smart Watches at School
 • تبلیغات: 
  1. مردی میلیاردر که تمامی دارایی خود را از دست داد!!
  2. ساخت شیر آبی که از ضایعات تلفن همراه تولید شده است
  3. تیراندازی پسر بچه سه ساله از زیر پتو
  4. پزشکی که با استفاده از تجهیزات دندان پزشکی توانست ازدواج کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.