سیم جوش co2 زیر پودری را برای سوختگی نوزادان استفاده می کنند

اکثر جوشکاری‌هایی که با سیم جوش co2 زیر پودری  امروزه انجام می‌شود به یکی از دو دسته تقسیم می‌شوند: جوشکاری قوس الکتریکی (استفاده از قوس الکتریکی برای ذوب کردن مواد کار) و جوشکاری با مشعل (استفاده از مشعل اکسی استیلن برای ذوب کردن مواد کار و میله جوش).

بیش از 100 فرآیند جوشکاری وجود دارد که یک جوشکار می تواند از آنها استفاده کند و بیشتر آنها شامل یک کارگر ماهر است که از یک مشعل با حرارت بالا، مواد پرکننده که معمولاً به شکل سیم یا چوب است و فشار برای اتصال دائم قطعات فلزی استفاده می کند.

کاترها از گرما برای برش دادن و برش دادن اجسام فلزی به اندازه خاصی استفاده می کنند.

در حالی که کار کاترها به جوشکارها و لحیم کاری ها مربوط می شود، برش ها از گرمای قوس الکتریکی یا گازها برای برش و تراش اجسام فلزی به جای اتصال به آنها استفاده می کنند.

کارگران در این مشاغل ممکن است در داخل یا خارج از منزل کار کنند – گاهی اوقات در هوای بد یا در یک منطقه محدود – و گاهی اوقات در ارتفاعات بالا کار می کنند.

به دلیل قرار گرفتن مکرر در معرض شرایط خطرناک که شامل مواد بسیار داغ و نور شدید می شود، اقدامات ایمنی برای کارگران مهم است.

برای جلوگیری از صدمات، مراحل ایمنی مانند کفش ایمنی، عینک، ماسک با لنزهای محافظ و سایر تجهیزات برای جلوگیری از سوختگی و صدمات چشم باید رعایت شود.

ابزار نمایه‌های شغلی وزارت استخدام اطلاعات بیشتری در مورد این شغل از جمله فرصت‌های شغلی فعلی، اطلاعات دستمزد منطقه‌ای، برنامه‌های آموزشی و سایر اطلاعات خاص اورگان ارائه می‌کند.

مسیرهای شغلی متعدد و بدون مدرک دانشگاهی مورد نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.