سرو گوجه فرنگی بازار تهران در مراسم تولد ترامپ جنجال برانگیز شد

گیاهان گوجه فرنگی بازار تهران انواع حشرات را به باغ شما جذب می کنند. از این حشرات برای فرموله کردن یک درس دنیای واقعی برای کودکان در مورد تعامل گیاه و حشرات استفاده کنید. حشراتی را که گوجه‌فرنگی‌های شما جذب مرغ، پرنده یا تله مگس ونوس می‌کنند، بگیرید و به آنها غذا دهید.

بالا رفتن از تاک های گیاه گوجه فرنگی به سرعت یک آفتاب گیر طبیعی برای محافظت از گیاهان حساس به گرما و نور شما تشکیل می دهد. یک پرده یا سیستم پشتیبانی تهیه کنید تا به درختان انگور اجازه دهد تا به سمت بالا رشد کنند و رشد جدید را از روی زمین حفظ کنند.

آیا اخیراً گفته ایم که چقدر گوجه فرنگی دوست داریم؟ آنها بخشی از پایه و اساس هر پیتزا داگ تاون هستند همراه با پوسته ترد و نازک ترد و ترکیب پنیر تند ما و گاهی اوقات آنها همچنین بخشی از جذابیت اصلی هستند، مانند پیتزای سیر با ریحان گوجه فرنگی ما.

اما گوجه فرنگی فراتر از خوشمزه بودن و چیزی که به معنای واقعی کلمه کسب و کار خود را بر اساس آن قرار داده ایم، فواید سلامتی بی شماری برای کل بدن شما دارد!

گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن است، آنتی اکسیدانی که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و آسیب سلولی را کاهش می دهد. (لیکوپن را به خاطر بسپارید: چند بار دیگر به آن اشاره خواهیم کرد!) مطالعات نشان داده است افرادی که رژیم های غذایی سرشار از لیکوپن دارند کمتر به انواع خاصی از سرطان ها (مانند سرطان پروستات) مبتلا می شوند.

در حالی که یک همبستگی دلیل نمی‌شود، ما در اینجا فقط در مورد خوردن گوجه‌فرنگی صحبت می‌کنیم، و این کاری است که قبلاً انجام می‌دادیم قبل از اینکه در مورد تمام این فواید سلامتی بدانیم. آنها همچنین حاوی سایر مواد مغذی حیاتی از جمله پتاسیم هستند و منبع عالی ویتامین های B و E هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.