رو فرشی دوازده متری که با بافتن آن زندگی زن چینی عوض شد

نسخه مدرن‌تر و کاربردی‌تر روکش‌های ساوانا یا ورق‌هایی که 20 تا 30 سال پیش روی فرش‌های خانه‌هایمان استفاده می‌کردیم، روفرشی دوازده متری بود. در واقع، اگرچه این محصولات که برای اکثر خانوارها آشنا هستند.

در ابتدا باعث ایجاد ناراحتی در بسیاری از افراد شد، اما این ناراحتی توانسته است جای خود را به اعتماد به نفس آن گونه که در زمان های بعدی مورد استفاده قرار می گیرد، واگذار کند.

هدف از استفاده از روکش های فرش عموما بر اساس همین دلایل است. اولین و اصلی ترین دلیل این است; با جلوگیری از کثیف شدن سریع فرش ها باید در طولانی مدت استفاده شود. روکش‌های فرش که بیشتر مورد علاقه خانواده‌های پرجمعیت و خانواده‌های دارای فرزند است، تقریباً نجات‌دهنده است.

از آنجایی که بین استفاده از فرش با روکش فرش و عدم استفاده از آن تفاوت جدی وجود دارد، به مرور زمان علاقه به فرش بیشتر شده است.

این واقعیت که روی روکش فرش انباشته نمی شود، زیرا فرش را کاملاً می پوشاند و لکه ای که با ریختن هر چیزی روی فرش بلافاصله از بین می رود، تأثیر مثبتی روی مصرف کنندگان گذاشته است.

دلیل دیگر استفاده این است؛ این برای محافظت از افرادی است که به محصولات کرکی حساسیت دارند از کرک فرش. امروزه شیوع بیماری های آلرژیک و افزودن حساسیت به فرآورده های پرزدار باعث شده است که روکش فرش برای این بیماران مفید باشد.

کرک و کرک فرش به صورت پودری یک موقعیت چالش برانگیز برای بیماران مبتلا به آلرژی است. با این حال می توان با روکش های فرش به این موضوع پایان داد. یکی دیگر از دلایل ترجیح روکش فرش بالا بودن هزینه تعویض فرش است.

از آنجایی که تعویض فرش برای هر فضایی وضعیت ثابتی نیست، کسانی که فرش های فرسوده دارند یا از همان فرش خسته شده اند، می توانند با استفاده از روکش فرش این نیازها و خواسته ها را برآورده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.